W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór wykładzin, w tym: homo- i heterogeniczne, elektrostatyczne, antypoślizgowe, sportowe, a także do pomieszczeń mokrych i linoleum. Zajmujemy się także ich profesjonalnym układaniem – montaż wykładzin przeprowadzamy rzetelnie oraz sprawnie, mając na uwadze, że jakość naszych prac ma wpływ na trwałość ostatecznego efektu. Posiadamy w ofercie także produkty do instalacji na ścianach.

Zalety wykładzin:

  • duży wybór produktów pod kątem materiałowym,
  • szeroki zakres wzornictwa i kolorystyki produktów,
  • możliwość doboru produktów w zakresie właściwości,
  • proste i szybkie układanie na podłożu,
  • duża odporność na ścieranie,
  • estetyczne wykończenie powierzchni i prestiżowy wygląd.

 

Dobór produktu

Posiadamy bardzo szeroki wybór produktów, dlatego tak duże znaczenie ma odpowiednie dopasowanie rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się wyroby o odmiennych właściwościach, dzięki czemu sprawdzają się w różnych pomieszczeniach. Ponadto przed montażem wykładzin warto zastanowić się nad wystrojem pomieszczenia i dopasować wyroby do aranżacji wnętrza. Ciekawym rozwiązaniem może być wybranie koloru spośród barw firmowych, zaś zawsze i w każdym pomieszczeniu sprawdzą kolory szarości oraz barwy stonowane (czerń, biel, brązy).

 

Montaż wykładzin

Mamy duże doświadczenie w układaniu podłóg, w tym w montażu wykładzin. Przed przystąpieniem do właściwych czynności sprawdzamy stan podłoża i dbamy o ich odpowiednie przygotowanie. Zwracamy przy tym uwagę na rodzaj nawierzchni, jaką mamy na tej nawierzchni ułożyć. Nie stosujemy jednej techniki przy montażu wykładzin, ponieważ różnorodność produktów w naszej ofercie jest duża – determinuje to różnorodność metod, jakie stosujemy przy układaniu podłóg.

Pracujemy w zgodzie z przyjętymi standardami, mając na uwadze dokładne i rzetelne wykonanie czynności. Ponadto stosujemy sprawdzone preparaty do mocowania produktów na podłożu. Wykorzystujemy bowiem kleje najlepszych producentów, dzięki czemu mamy pewność odpowiednio solidnego połączenia.