Oferujemy sprzedaż oraz montaż płytek dywanowych na powierzchniach biurowych, w obiektach komercyjnych, jak też w pomieszczeniach o charakterze usługowym. Z tego rozwiązania chętnie korzystają zarządcy nieruchomości biurowych, hoteli, restauracji, ponieważ nadają pomieszczeniom estetycznego wyglądu z nutą elegancji oraz prestiżowego charakteru.

Zalety płytek dywanowych:

  • duży wybór kolorów i wzorów,
  • możliwość zestawiania różnych płytek dywanowych,
  • przyjemna w użytkowaniu powierzchnia,
  • łatwość utrzymania czystości (mycie i odkurzanie),
  • prosty sposób montażu.

 

Dobór produktu

Mamy bogatą i bardzo rozbudowaną ofertę produktów, która pozwala na dopasowanie przedmiotów do indywidualnych potrzeb klientów oraz do warunków lokalowych i charakteru użytkowego pomieszczenia. Posiadamy w ofercie przedmioty o zróżnicowanych wymiarach, co także umożliwia optymalne dopasowanie do rozmiarów wnętrza – produkty są podatne na obróbkę w postaci docinania np. przy układaniu przy ścianie, grzejniku, ościeżnicy. Dostępne w asortymencie produkty występują w wariantach z włosiem o różnej długości oraz w różnych kolorach – zarówno stonowanych, jak i żywych.

 

Montaż płytek dywanowych

Posiadamy duże doświadczenie w układaniu nawierzchni tekstylnych. Prowadzimy montaż płytek dywanowych rozpoczynając od bardzo dokładnego przygotowania podłoża. Wszystkie elementy układamy zgodnie z przeznaczeniem – czyli osobno, dzięki czemu możemy uzyskać rewelacyjne efekty estetyczne. Z reguły wykorzystujemy przy układaniu kleje antypoślizgowe bądź półtrwałe, które po wysuszeniu cechuje nieutwardzony efekt lepkości.

W trakcie montażu płytek dywanowych poszczególne elementy układamy obok siebie blisko i bardzo precyzyjnie, a jednocześnie zabiegamy, aby podkład dokładnie przylegał. Zwracamy uwagę, żeby włókna nie uległy zakleszczeniu, ponieważ zbyt mocno ściśnięte mogą powodować powstawanie wybrzuszeń lub zagięć.

Zależnie od upodobań i oczekiwań Klienta możemy wykonać montaż płytek dywanowych w różnych układach, m.in. jednokierunkowym, ciosanym, co pół płytki, w szachownicę.