W sposób profesjonalny zajmiemy się montażem wykładzin w obiektach biurowych, komercyjnych, hotelach, restauracjach. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w instalacji tego rodzaju nawierzchni na podłożu o dowolnej wielkości. Posiadamy doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie bardzo sprawnie. Jednocześnie gwarantujemy dostęp do najwyższej jakości produktów w bardzo bogatym wzornictwie.

 

Przygotowanie do instalacji

Doskonale rozumiemy, że od prawidłowo wykonanego montażu zależy długotrwałe użytkowanie wykładzin. Dlatego przed przystąpieniem do instalacji sprawdzamy produkt pod kątem ewentualnych wad. Sprawdzamy także stan podłoża. Jeżeli nawierzchnia ma zachować swoją estetykę i przetrwać długie lata to powinna być ułożona na równym podłożu, bez pęknięć. Zalecane jest usunięcie starej, nierównej nawierzchni, w szczególności jeśli jest ona uszkodzona. Na etapie przygotowania dbamy także o odpowiednie dostosowanie rozmiarów poprzez przycięcie materiału, jeszcze przed rozpoczęciem układania.

 

Montaż wykładzin

Dla zagwarantowania wysokiej jakości naszych prac i długotrwałej żywotności jej efektów konieczne jest zastosowanie odpowiednich preparatów. Montaż wykładzin uwzględnia ich klejenie z wykorzystaniem klejów dyspersyjnych, zaś przy wykończeniu podłogi cokołami wykorzystujemy kleje kontaktowe. W przypadku małych pomieszczeń (np. łazienka, ubikacja) podejmujemy się przeprowadzenia czynności jednorazowo – na całej powierzchni od razu, zaś przy większych pomieszczeniach kleimy etapowo.