Sprzedajemy oraz układamy podłogi z desek drewnianych, które stanowią uniwersalne rozwiązanie i świetnie sprawdzają się w mieszkaniach i domach, ale też obiektach hotelowych, restauracyjnych i komercyjnych. Ich dużą zaletą jest możliwość szybkiej i prostej renowacji podłogi, dzięki przeprowadzeniu cyklinowania.

Zalety deski podłogowej

  • wysoka odporność na ścieranie
  • atrakcyjny wygląd o luksusowym charakterze
  • łatwość renowacji nawet po kilku latach
  • prosta konserwacja i czyszczenie

 

Dobór produktu

Posiadamy bardzo duży wybór produktów od najlepszych w branży marek. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się podłogi naturalne takich producentów jak Tarkett czy Barlinek. Podpowiadamy jakie rozwiązania będą dla Państwa najodpowiedniejsze. Posiadamy w asortymencie wiele ciekawych produktów w interesującym wzornictwie i wybarwieniu. Wyjątkowa estetyka odznacza się atrakcyjnością dzięki ukazaniu naturalnego rysunku drewna, szczególnie efektownego. Podpowiadamy też w zakresie dobrania odpowiednich parametrów deski do pomieszczenia oraz jego użytkowania.

 

Montaż deski podłogowej

Mamy duże doświadczenie w montażu desek podłogowych. Uwzględniamy przy ich układaniu specyficzne właściwości materiału, a w tym jego higroskopijność. Mamy na względzie, iż ten naturalny surowiec reaguje w swoisty sposób na stopień wilgotności otoczenia. Drewno może się przez to kurczyć i rozkurczać. Ponadto przed przystąpieniem do układania podłogi sprawdzamy czy na żadnej z desek nie ma wad produkcyjnych.

Przy zakupie pomagamy naszym Klientom w obliczeniu ilości potrzebnego do ułożenia materiału, natomiast Klienci decydujący się na nasze usługi montażowe mogą powierzyć nam w pełni realizację zadania – uwzględniającą zakup odpowiedniej ilości materiału do wykonania podłóg.

Zależy nam na zagwarantowaniu Klientom kompleksowej obsługi. Proponujemy więc wsparcie od momentu wyboru przedmiotów aż po ułożenie podłogi i wykonanie prac wykończeniowych. Gwarantujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny produktów i usług.