Jaki rodzaj podłóg Państwo układają?
Od 1999 roku zajmujemy się przede wszystkim układaniem wykładzin, ale też oferujemy montaż podłóg drewnianych. Przeprowadzamy prace w domach i mieszkaniach, jak również w obiektach sportowych, hotelach, restauracjach i obiektach komercyjnych.

Czy zajmują się Państwo tylko montażem podłóg?
Nie. Zależy nam na zagwarantowaniu kompleksowego charakteru oferty, dlatego proponujemy dodatkowe działania, jak między innymi konserwacja podłóg, naprawianie ich, czy cyklinowanie parkietów

Z jakich materiałów Państwo korzystają?
Wykorzystujemy produkty od najlepszych w branży producentów – zarówno jeśli chodzi o deski podłogowe, wykładziny czy płytki dywanowe, jak i w zakresie preparatów montażowych i środków impregnujących oraz konserwujących.

Chcę ułożyć w salonie drewnianą podłogę z litej deski – czy wykonują Państwo takie usługi?
Tak. Obsługujemy klientów indywidualnych, pomagając im w wykańczaniu wnętrz w domach i mieszkaniach, a także w trakcie remontów. Ponadto możemy zaproponować usługi montażowe dla przedsiębiorców oraz zarządców nieruchomości w obiektach użyteczności publicznej.

Czy zlecając Państwu montaż podłóg muszę dostarczyć materiały, czy Państwo macie to wliczone w cenę?
Oferujemy kompleksowe usługi. Oznacza to, że mogą Państwo kupić u nas wykładziny lub inne materiały na ułożenie podłóg (posiadamy własny sklep internetowy), jak też zlecić nam wykonanie montażu i zapłacić za wszystko razem. Ponadto we własnym zakresie zakupujemy preparaty do montażu.

Jakie produkty polecają Państwo jako podłogi obiektowe?
Bardzo dobrze sprawdza się do tego celu panele winylowe. Odznaczają się dużą wytrzymałością, trwałością oraz solidnością. Ten rodzaj nawierzchni może być ułożony w szkołach, szpitalach, bankach, hotelach. Do tego typu obiektów mogą być wykorzystane także płytki dywanowe, wykładziny elastyczne. Zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem, jakie materiały będą najlepiej sprawdzały się w danym obiekcie.

Co według Państwa najlepiej sprawdzi się w domu?
Jest to kwestia bardzo indywidualna, dlatego chętnie przed udzieleniem porad przeprowadzimy szczegółowy wywiad. Pozyskujemy wówczas wiedzę o tym, jaka będzie intensywność eksploatacji, jakie warunki panują w pomieszczeniu, a także jaki jest wystrój wnętrza. Bierzemy pod uwagę parametry techniczne oraz estetykę produktów.