Firma Robin działa na rynku od 1999 roku. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie usług posadzkarskich świadczonych przez naszą firmę z Warszawy. Wykonujemy montaż wykładzin, paneli winylowych oraz podłóg drewnianych. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pracowników, zapewniając najwyższą jakość wykonanych prac.

W ramach naszej działalności przygotujemy projekt, dostosowując go do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Nieodpłatnie możemy przekazać naszym Klientom próbki w celu zweryfikowania czy materiał będzie odpowiedni pod kątem indywidualnych oczekiwań – zarówno w zakresie wytrzymałości, jak i faktury oraz wyglądu. Zależy nam, aby montaż podłóg poprzedzony był doborem odpowiedniego rozwiązania, wierzymy bowiem, że takie działanie zagwarantuje satysfakcjonujące efekty.

Chętnie podpowiemy, jakie produkty będą odpowiednie do domowych salonów, a które sprawdzą się w pomieszczeniu biurowym lub hali sportowej. Przy montażu podłóg możemy zaproponować panele winylowe, podłogi drewniane, jak też atestowane wykładziny naturalne, dywanowe, obiektowe PCV. Zatrudniamy doświadczonych instalatorów wykładzin obiektowych oraz parkieciarzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w krótkim terminie i w profesjonalny sposób. W ramach usług oprócz montażu wykonujemy także czyszczenie i konserwacje nawierzchni podłogowych.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych, takich jak między innymi szkoły oraz szpitale.