Na naszą ofertę składa się bogaty i zróżnicowany asortyment produktów dedykowanych do podłóg od wiodących w branży producentów. Postawiliśmy na znane i cenione marki, ponieważ zależało nam na wprowadzeniu do asortymentu wyłącznie pewnych rozwiązań. Dzięki temu mamy gwarancję, że proponowane produkty odznaczają się wysoką jakością. W naszej ofercie znajdują się wyroby takich marek jak:

Tarkett – to producent podłóg do domów oraz obiektów użyteczności publicznej. Firma wytwarza panele i płytki winylowe, a także podłogi drewniane i panele laminowane, jak również wykładziny winylowe, linolea, itp. Marka stworzyła także bardzo atrakcyjną ofertę nawierzchni sportowych. Produkty wykonane są z materiałów odpowiadających odpornością i wytrzymałością obszarom ich zastosowania. Firma oferuje przy tym bardzo rozbudowaną paletę wzorów i kolorów.

Gerflor – to producent podłóg o międzynarodowym zasięgu, oferujący rozwiązania komercyjne, domowe, sportowe. Wśród dostępnych produktów znajdują się wykładziny obiektowe, systemy prysznicowe, a także rozwiązania na schody oraz na ściany, a także bardzo praktyczne i estetyczne wykończenia. Producent oferuje także produkty o specjalnym przeznaczeniu jak pasy bezpieczeństwa, samoprzylepne elementy antypoślizgowe, itp.

Pallmann – to firma zajmująca się produkcją wyrobów do pielęgnacji podłóg. Marka proponuje gotowe systemy do olejowania i lakierowania – także preparaty do zastosowania na zewnątrz. Wśród produktów znajdują się preparaty na bazie wodnej, na bazie rozpuszczalników, olejowo-woskowe, a także produkty utwardzane UV. Producent proponuje również kleje do podłóg drewnianych, środki do przygotowania podłoża, a także preparaty do pielęgnacji i czyszczenia.

Barlinek – jest to marka, która uchodzi za wiodącego producenta warstwowych podłóg drewnianych. Flagowym produktem tej firmy jest Deska Barliniecka, czyli warstwowa podłoga wykonana z szlachetnych gatunków rodzimych i egzotycznych drzew. Producent rozbudował swój asortyment o produkty dedykowane do obiektów, gdzie nawierzchnie są szczególnie intensywnie użytkowane. Seria Barkiet Sport znajduje zastosowanie w halach, klubach fitness, salach tanecznych, itp.

Uzin
Best Wool Carpets
Project Floors
Designflooring
Wicanders
Ever Home
Balta
DESSO
SHAW
KIEHL
Adore (REGENT BPC)
BAUTEC
Lagrus
SmartStrand